درباره خانه نهال

ما کی هستیم؟ بهتر بشناسینمون!

مجموعه تیم خانه نهال از سال 1372 تا به امروز در زمینه کشاورزی ، نهال ‌کاری و پرورش انواع نهال های میوه فعالیت نموده و تجربه کافی را در این عرصه به دست آورده است . این مجموعه به منظور تبادل اطلاعات ، مشاوره ، فروش و ارتقا کلی کارایی کشاورزی تصمیم به شکل گیری گرفته است .
مجموعه تیم خانه نهال علاوه بر فروش نهال در زمینه مشاوره و پشتیبانی در احداث باغات کشاورزی و اصلاح درختان قدیمی و نحوه صحیح پرورش و تاکید بر پیش نیازهای لازم برای حفظ و مدیریت آینده درختان آماده خدمات رسانی و در اختیار قرار دادن دانش و تجارب به دست آمده طی سال های گذشته به کشاورزان می باشد .

اصلی ‌ترین هدف تیم خانه نهال بهبود کیفیت ، افزایش مقاومت محصولات ، افزایش باردهی و کمیت محصولات باغی از جمله میوه می باشد .
این مجموعه در نظر دارد با معرفی انواع نهال های پایه بذری و نهال های پایه رویشی که قابلیت پرورش آنها در خاک و آب و هوای متناسب با موقعیت اقلیمی تمامی نقاط کشور ایران که امکان کاشت و تولید آن را میسر می سازد را فراهم نماید .

خانه نهال یکی از بزرگترین و مدرن ترین شرکت های تولید نهال در ایران با سه دهه سابقه و کسب استاندارد های کیفی لازم و با احترام به طبیعت به تولید و پرورش گیاهان می پردازد .

٢۸ سال تجربه

حرفه ای ، مقرون به صرفه و همیشه
در کنار شما 🙂

مهندس منصور پناهی

تاریخ ما

ما چه کار کردیم؟
مجموعه خانه نهال درابتدای سال های فعالیت تولید نهال را به شکل سنتی آغاز کرد ، با گذر زمان و با پیشرفت علم و دانش در زمینه کشاورزی متناسب با جدیدترین راهکارها در مدیریت آب ، کود دهی ، مبارزه با آفات و علف های هرز و همچنین پیوند زدن صحیح و اصولی نهال ها با حساسیت بالا اقدام نموده ، تا محصول نهایی برای انتقال به باغات کشاورزی محصولی با کیفیت و سالم و عاری از هر نوع بیماری و تایید سلامت آن ها زیر نظر متخصصان و مهندسان کشاورزی صورت می گیرد .

مجموعه خانه نهال در سال ‌های اخیر در نظر داشته تمام ظرفیت‌ های لازم برای تولید نهال را به کار گیرد به طوری که گستره تولید نهال سالیانه بیش از 200 هزار اصله نهال مثمر و غیرمثمر با گونه ‌های متفاوت آن می باشد ، تا پاسخگوی نیازهای بازار شود .

آمار و ارقام

28+سال سابقه
100+مشتریان راضی
4+اعضا تیم
33+تنوع نهال

تیم خانه نهال

هر مجموعه موفق از یک تیم قدرتمند به وجود می آید

منصور پناهی

مدیر عامل

منوچهر پناهی

مسئول باغبانی و پیوند نهالستان

سیاوش پناهی

مدیر فروش

بیژن پناهی

مدیر فروش